Na Kamieńcu

Obiekt

Dom Wczasowy Na Kamieńcu powstał w Białce Tatrzańskiej w 2005 roku i od początku swojego istnienia cieszył się dużą popularnością wśród turystów. Noclegi w przytulnych pokojach, nowoczesna podhalańska architektura budynku i doskonała lokalizacja stały się jego znakiem rozpoznawczym.

Nasz dom wypoczynkowy położony jest w centralnej części Białki Tatrzańskiej, zaledwie 350 metrów od stoków Kotelnicy Białczańskiej i pół kilometra od basenów termalnych. Blisko stąd do najważniejszych turystycznych i sportowych atrakcji okolicy, lasu oraz rzeki.

Na Gości pensjonatu czeka aż 60 miejsc noclegowych w 22 pokojach z Wi-Fi oraz bezpłatny, obszerny parking samochodowy. W budynku znajduje się jadalnia serwująca domowe śniadania i obiadokolacje, sala kominkowa, świetlica oraz mała sala konferencyjna.

Kwatery Na Kamieńcu otoczone są dużym ogrodem z huśtawkami, ławeczkami i altanką przeznaczoną na wspólne grillowanie czy ognisko. Na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia i trzymania zwierząt.

Pensjonat jest do dyspozycji Gości przez cały rok (z wyjątkiem Świąt Wielkanocnych). Serdecznie zapraszamy do Białki Tatrzańskiej.

Nasi Partnerzy