Grupy

Grupy zorganizowane

Pensjonat Na Kamieńcu przygotował specjalna ofertę dla grup zorganizowanych, które przyjadą do Białki Tatrzańskiej. Dysponujemy aż 60 miejscami noclegowymi, w sam raz dla wycieczki, wyjazdu integracyjnego czy szkoleniowego.

Współorganizujemy wieczory z muzyka góralską, imprezy integracyjne, przejazdy na torze kartingowym, wyjazdy off road, wycieczki quadami, paintball, zjazdy na monsterrollerach, spływy Dunajcem itd. Współpracujemy również z wykwalifikowanymi przewodnikami tatrzańskimi.

Dodatkowo pensjonat dysponuje salą konferencyjną na 15 osób z ekranem, rzutnikiem, tablicą flip chart i świetlicą z piłkarzykami oraz stołem do tenisa. Na terenie całego budynku jest dostęp do bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu.

Obok budynku mieści się parking dla autokarów, a w domu wypoczynkowym znajdują się jadalnia i z pysznymi domowymi śniadaniami i obiadokolacjami oraz sala kominkowa. Goście mogą skorzystać również z pakietu rabatów na pobliskie atrakcje turystyczne Białki Tatrzańskiej.

Ofertę cenową dostosowujemy indywidualnie do potrzeb danej grupy, w zależności od liczby uczestników, wybranej opcji wyżywienia i noclegu, wieczornych imprez itd.

Nasi Partnerzy